Φιλική νίκη για την Ένωση Ιλίου

Η Ένωση Ιλίου επικράτησε 2-1 σετ του ΑΟ Αγίου Στεφάνου, σε φιλική αναμέτρηση προετοιμασίας, εν όψει της νέας αγωνιστικής περιόδου.
23/09/2017 • 14:08
ΑΟ Αγίου Στεφάνου-Ένωση Ιλίου

Η σχετική ανακοίνωση: «Το πρώτο της φιλικό προετοιμασίας έδωσε η ομάδα Γυναικών της Ένωσης Ιλίου το βράδυ της Παρασκευής (22/9) στο Κλειστό Γ. Κακούρης, επικρατώντας με 2-1 σετ του Α.Ο. Αγίου Στεφάνου (Β΄Εθνική ΕΣΠΑΑΑ).

Οι αθλήτριες μας είχαν την ευκαιρία μετά από ένα μήνα σκληρής προετοιμασίας να βρεθούν σε ρυθμό αγώνα δείχνοντας πως βρίσκονται σε καλό δρόμο, ενώ η προπονήτρια μας κα Βάσω Νικούλη, έβγαλε χρήσιμα συμπεράσματα απέναντι σε ένα δυνατό αντίπαλο και πλέον η ομάδα μας, μπαίνει στο τελικό στάδιο της προετοιμασίας, της ενόψει των υποχρεώσεων σε Κύπελλο και Πρωτάθλημα».

14/12/2017 • 05:54

Νοοτροπία νικητή και στόχο τα γκολ έχουν απόψε Άγιαξ και Λάτσιο (video)

Σε πολύ καλή κατάσταση βρίσκεται ο Άγιαξ. Απόψε είναι το μεγάλο φαβορί για την νίκη με την Εξέλσιορ να προσπαθεί πιθανότατα για μια ανταγωνιστική παρουσία ψάχνοντας το γκολ. Το προβάδισμα της Χέρακλες μπορεί να το αμφισβητήσει η πεισματάρα Σπάρτα Ρότερνταμ.

13/12/2017 • 09:13