17/11/2017 • 11:57
    Βαλένθια-Μιλάνο
    16/11/2017 • 00:05

Δύο παρατάσεις και... Μιλάνο!

Ακόμα ένα "θρίλερ" στην Ευρωλίγκα, με την Αρμάνι Μιλάνο να φεύγει με τη νίκη από την Ισπανία κόντρα στη Βαλένθια μετά από δύο παρατάσεις, με σκορ 98-103.

αρμάνι Μιλάνο-Ζαλγκίρις
    09/11/2017 • 23:33

Ποδοπάτησε την Αρμάνι η Ζαλγκίρις (video)

Ένας θρίαμβος για την Ζαλγκίρις και μια εφιαλτική βραδιά από τις χειρότερες στην ιστορία της για την Αρμάνι. Η ομάδα του Γιασικεβίτσιους επικράτησε μέσα στο Μεντιολάνουμ Φόρουμ με 94-62, έχοντας έξι παίκτες να σκοράρουν διψήφιο αριθμό πόντων και κανέναν από αυτούς να μην πετυχαίνει πάνω από 13.

Βουλιάζει η Μπαρτσελόνα (video)

Μετά από ένα θρίλερ πρώτης τάξεως η Αρμάνι βρήκε την πρώτη της νίκη στη σεζόν, ενώ η Μπαρτσελόνα την τρίτη συνεχόμενη ήττα της σε τέσσερα παιχνίδια.

Ρεάλ-Μιλάνο
    26/10/2017 • 06:19

Επιθετικό show στη Μαδρίτη (video)

Όταν το πρώτο ημίχρονο σε αγώνα της Ευρωλίγκα τελειώνει με το σκορ ισόπαλο 54-54 τότε είναι βέβαιο ότι θα επαληθευτούν οι δύο προβλέψεις που έγιναν στην ανάπαυλα.

Σλούκας
    19/10/2017 • 23:59

Επιβίωσε στην παράταση η Φενέρμπαχτσε

Μετά την ήττα στην πρεμιέρα από τη Μάλαγα, η Φενέρ έδωσε δεύτερο συνεχόμενο ματς εκτός έδρας φτάνοντας στην πρώτη της νίκη με 92-86 στο Μιλάνο επί της Αρμάνι, στο έξτρα πεντάλεπτο.

ΤΣΣΚΑ-Μιλάνο
    12/10/2017 • 22:31

Ζορίστηκε αλλά νίκησε η ΤΣΣΚΑ

Έστω και δύσκολα η ΤΣΣΚΑ Μόσχας κατάφερε να κάμψει την αντίσταση της αξιόμαχης για 35 λεπτά Αρμάνι και εκκίνησε τη φετινή Euroleague με νίκη επικρατώντας στη ρωσική πρωτεύουσα με 93-84.