Ουνικάχα Μάλαγα
    Ρεάλ Μαδρίτης - Μάλαγα
    16/11/2017 • 23:34

Ξέσπασε στη Μάλαγα η Ρεάλ

Η Ρεάλ Μαδρίτης μετά τη βαριά ήττα της προηγούμενης αγωνιστικής από την Μπασκόνια ξέσπασε στη Μάλαγα την οποία διέλυσε με σκορ 89-57.

Το καλάθι του Ουλάνοβας
    15/11/2017 • 00:16
    Μάλαγα-Ζαλγκίρις
    15/11/2017 • 00:12

Με buzzer beater η Ζαλγκίρις (video)

Εκπληκτικό ματς στην Ανδαλουσία, με τη Ζαλγκίρις Κάουνας να επιβιώνει κόντρα στη Μάλαγα, παίρνοντας τη νίκη με 85-83 στην παράταση, χάρη σε καλάθι του Ουλάνοβας με τη λήξη του ματς!

Μάλαγα-Ερυθρός Αστέρας
    10/11/2017 • 23:55

Εύκολα η Μάλαγα (video)

Η Ουνικάχα επικράτησε του Ερυθρού Αστέρα με 79-65 και έκανε το 3-3 στην Ευρωλίγκα.

Εφές-Μάλαγα
    03/11/2017 • 21:24

Βύθισε την Εφές

Η Μάλαγα με μεγάλη ανατροπή στα τελευταία επτά λεπτά κατάφερε να δραπετεύσει από την Πόλη βυθίζοντας στα….Τάρταρα την Εφές που παραμένει η μοναδική ομάδα χωρίς νίκη μετά από πέντε αγωνιστικές στην Ευρωλίγκα.

Βαλένθια - Μάλαγα
    27/10/2017 • 23:36
    Μπάμπεργκ - Μάλαγα
    26/10/2017 • 06:22

«Έσπασε το ρόδι» η Μπάμπεργκ (video)

Η γερμανική ομάδα, παρά την απουσία του Νίκου Ζήση, απέδωσε ώριμο μπάσκετ κι έφυγε με τη νίκη από την Ανδαλουσία, επικρατώντας με 80-76 της Μάλαγα.

Ζορίστηκε αλλά νίκησε (video)

Ο Ολυμπιακός είχε πολλά προβλήματα κόντρα στη Μάλαγα, ωστόσο στα κρίσιμα ήταν σοβαρός και με λύσεις από Πρίντεζη και Μάντζαρη, έφτασε στη νίκη με 80-75 και στο 2/2.

Με απόντα τον Αμερικανό Μπρουκς, αύριο στο ΣΕΦ η Μάλαγα
    19/10/2017 • 15:05

Χωρίς τον Μπρουκς στην Ελλάδα η Μάλαγα

Μια σημαντική απουσία θα έχει η Μάλαγα στο αυριανό ματς με τον Ολυμπιακό στο Σ.Ε.Φ. καθώς ο Αμερικανός Τζεφ Μπρουκς ταλαιπωρείται από μια ίωση και έχοντας ανεβάσει πυρετό αποφασίστηκε να μείνει στην Ανδαλουσία.

Ο Γιώργος Πρίντεζης.
    19/10/2017 • 11:48
    Μάλαγα-Φενέρ
    12/10/2017 • 23:54

Πρώτο «μπαμ» στη Μάλαγα (video)

Η Μάλαγα επέστρεψε στην Ευρωλίγκα και ανάγκασε την πρωταθλήτρια Ευρώπης Φενέρμπαχτσε στην πρώτη της ήττα με 68-67. Χαμένο σουτ του Σλούκα στο φινάλε.