Greece
    Παναιγιάλειος - Άρης
    21/09/2017 • 22:35

Πέρασε από το Αίγιο ο Άρης

Ο Άρης κατάφερε να πάρει τη νίκη κόντρα στον Παναιγιάλειο με 1-0 και να ξεκινήσει με το δεξί τις υποχρεώσεις του στο Κύπελλο Ελλάδος.

Παναιτωλικός-Παναιγιάλειος
    30/07/2017 • 22:30
    ΕΠΟ
    12/07/2017 • 23:06

Αδειοδότηση για τέσσερις

Απόλλων Σμύρνης, Λαμία (θα παίξουν στη Σούπερ Λικ), Παναιγιάλειος και Τρίκαλα, είναι οι μόλις τέσσερις ομάδες της Football League που αδειοδοτήθηκαν από το πρωτοβάθμιο όργανο της ΕΠΟ για συμμετοχή στα πρωταθλήματα της νέας σεζόν.

Το σήμα της Football League
    25/05/2017 • 20:10

Αποβλήθηκε η Καλλονή...

Αν κι εχθές είχε ορίσει κανονικά διαιτητή για την αναμέτρηση Καλλονή-Παναιγιάλειος (32η αγωνιστική), σήμερα, η Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΟ, ενημέρωσε ότι η εν λόγω συνάντηση ματαιώθηκε.

Καπνίδης, Μιλούνοβιτς
    13/04/2017 • 17:16

Στο «κυνήγι» της ανόδου στην Super League παρέμεινε ο Άρης. Με τέρμα του Καπνίδη στο 53ο λεπτό, η ομάδα του Νίκου Κωστένογλου επικράτησε 1-0 εκτός έδρας του Παναιγιάλειου.

«Καθάρισε» στο δεύτερο

Ο Παναιγιάλειος εκμεταλλεύτηκε σε ακόμη ένα ματς την έδρα του, επικρατώντας 2-0 της Καλλονής για τη 15η αγωνιστική της Φούτμπολ Λιγκ.

Άρης
    08/01/2017 • 19:24
    ΟΦΗ, πανηγυρική
    22/12/2016 • 19:00

Διεύρυνε το σερί του ο ΟΦΗ

Ο ΟΦΗ κατάφερε να πάρει τη νίκη κόντρα στον Παναιγιάλειο, τον οποίο νίκησε 1-0 και έδωσε συνέχεια στα νικηφόρα αποτελέσματα.

Παναιγιάλειος-Αγροτικός Αστέρας
    05/12/2016 • 11:44

Τον «ξόρκισε» ο Ξόμπλιος!

Το έψαχνε μανιωδώς. Ο Παναιγιάλειος αγνοούσε το γκολ εδώ και τρεις αγωνιστικές και ενώ όλα έδειχναν ότι για ακόμη ένα ματς δεν θα τα κατάφερνε, ήρθε από τον πάγκο ο Παναγιώτης Ξόμπλιος στο 82ο λεπτό, να στείλει με μία φανταστική κεφαλιά την μπάλα στα δίχτυα του Αγροτικού Αστέρα και να γράψει το 1-0.

Απόλλων, πανηγυρική
    25/11/2016 • 17:44

Υπόθεση Διαμαντόπουλου

Με δύο γκολ του Δημήτρη Διαμαντόπουλου ο Απόλλωνας «καθάρισε» από νωρίς το ματς με τον Παναιγιάλειο (2-0) στην επανέναρξη της Φούτμπολ Λιγκ.

Οι παίκτες του Παναιγιάλειου
    31/10/2016 • 08:49

Έ(Χ)άσε την ευκαιρία…

Οι παίκτες του Παναιγιαλείου τα «θαλάσσωναν» στην τελική προσπάθεια και παρά την ανωτερότητά τους έναντι των Χανίων, «κόλλησαν» στο 0-0 και «πέταξαν» δύο βαθμούς με το «καλημέρα» στη Football League στο Δημοτικό Στάδιο Αιγίου.

Απόλλων-Καλλιθέα
    30/10/2016 • 17:01

Με το «δεξί» και ανατροπές Απόλλων, Σπάρτη

Νικηφόρο ξεκίνημα στη Football League για τους Απόλλωνα Σμύρνης και Σπάρτη, που αν και βρέθηκαν πίσω στο σκορ πήραν τα τρίποντα απέναντι σε Καλλιθέα και Πανθρακικό αντίστοιχα. Τριάρα για Αχαρναϊκό, στο μηδέν Παναιγιάλειος και Χανιά.