ΟλυμπιακόςΑΕΚΠαναθηναϊκόςΠΑΟΚΠανιώνιοςΞάνθηΠλατανιάςΑτρόμητοςΠΑΣ ΓιάννιναΑ.Ο. ΚέρκυραΠαναιτωλικόςΑστέρας ΤρίποληςΑΕΛΛεβαδειακόςΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΠαναθηναϊκός SuperfoodsΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΆρηςΗρακλήςΟΦΗBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
    Greece
    Οι παίκτες του Άρη πανηγυρίζουν.
    24/03/2018 • 17:21

Πέρασε από τα Χανιά ο Άρης

Ο Άρης επικράτησε του ΑΟΧ/Κισσαμικός στα Χανιά με 3-2 και επέστρεψε στην πρώτη θέση του βαθμολογικού πίνακα.

Η ομάδα του Άρη.
    18/03/2018 • 17:20

Πήρε τον βαθμό ο Άρης

Χωρίς νικητή (1-1) έληξε το ντέρμπι ανάμεσα σε Παναχαϊκή και Άρη, η ομάδα της Πάτρας έχει ελάχιστες ελπίδες για άνοδο. Ο Ελευθεριάδης άνοιξε το σκορ για τους Πατρινούς στο 42', ο Ντούνης ισοφάριε για τους «κίτρινους» στο 87'.

Κισσαμικός, πανηγυρική
    27/01/2018 • 17:21
    14/01/2018 • 17:24

Παραμένει στην κορυφή ο Άρης

Το καθήκον του έκανε ο Άρης, αφού επικράτησε με 2-0 του Απόλλωνα Λάρισας και παρέμεινε στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα.

Νίκες για Απόλλωνα Λάρισας και Βέροια, "Χ" ο Εργοτέλης

Ο Απόλλων Λάρισας πήρε σημαντικό διπλό στην έδρα της Καλλιθέας με 1-0 παίρνοντας σημαντική βαθμολογική ανάσα, νίκη και για την Βέροια με το ίδιο σκορ επί της Αναγέννησης Καρδίτσας. Στο 1-1 έμειναν Εργοτέλης και Απόλλων Πόντου στο Παγκρήτιο.

Καρδίτσα-ΑΕΛ
    29/11/2017 • 21:28

Στους 16 η ΑΕΛ

Στο 0-0 στην Καρδίτσα με την Αναγέννηση έμεινε η ΑΕΛ που σε συνδυασμό με το 1-1 της Πάτρας ανάμεσα σε Παναχαϊκή και Παναθηναϊκό, πήρε την πρόκριση για τους 16 του Κυπέλλου Ελλάδας.

Οι παίκτες του Παναθηναϊκού
    26/10/2017 • 06:02

Λύτρωση με τον Μολίνς

Ο Γκιγιέρμο Μολίνς λύτρωσε στις καθυστερήσεις τον Παναθηναϊκό, ο οποίος πέρασε νικηφόρα (2-1) από την Καρδίτσα και εξασφάλισε την πρόκριση στην επόμενη φάση του κυπέλλου Ελλάδος.

Παναχαϊκή-Καρδίτσα
    20/09/2017 • 20:14

Ξεκίνημα με το «δεξί» για Παναχαϊκή

Με νίκη άρχισε η Παναχαϊκή τις υποχρεώσεις της στον 8ο όμιλο του Κυπέλλου Ελλάδας, καθώς επιβλήθηκε 1-0 της Αναγέννησης Καρδίτσας. Το γκολ που χάρισε το «τρίποντο» στους Αχαιούς σημείωσε ο Ελευθεριάδης με πέναλτι στο 79΄.

Ο Γιάννης Σταματάκης
    14/08/2017 • 14:17
    Χανιά-Καρδίτσα
    24/04/2017 • 18:44

«Ανάσα» για Χανιά

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν με το γκολ του Σταματή στο 32ο λεπτό, οι Θεσσαλοί ισοφάρισαν με τον Κρητικό στο 48΄, ενώ ο ΑΟΧ πήρε τη νίκη και το «τρίποντο» με το τέρμα του Τσουκάνη στο 60΄.

Έξαλλοι πανηγυρισμοί στην Καρδίτσα.
    02/04/2017 • 15:44
    Τρίποντο για την Αναγέννηση Καρδίτσας.
    08/03/2017 • 16:09

Nίκη για την Αναγέννηση

Η Αναγέννηση Καρδίτσας νίκησε με 2-0 εντός έδρας τα Χανιά σε εξ' αναβολής ματς για την 10η Αγωνιστική της Football League.