ΠΑΟΚ
    ΠΑΟΚ
    18/11/2017 • 23:57

Ο ...ακραίος ΠΑΟΚ πέρασε από τον Πειραιά

Με τον τους ακραίους του Σαφράνοβιτς και Γκιόν και με τον Γκόμεζ σε ήπια ...πτήση ο ΠΑΟΚ πέρσσε με 3-0 σετ (25-19, 25-20, 25-19) από την δύσκολη έδρα του μαχητικού Εθνικού Πειραιώς.

ΠΑΟΚ, βόλεϊ
    17/11/2017 • 18:59
    ΠΑΟΚ, πανηγυρική
    13/11/2017 • 21:38

«Ζεστάθηκε» ο Γκόμεζ, 3-1 ο ΠΑΟΚ

Δεκατρείς μήνες μετά τον σοβαρό τραυματισμό που είχε στον ώμο ο Ερνάντο Γκόμεζ επέστρεψε, ως βασικός, στην ομάδα του ΠΑΟΚ και έδειξε, κόντρα στον Παμβοχαϊκό, ότι είναι έτοιμος να αποτελέσει και πάλι τον οδηγό του «δικεφάλου».

Με Μανιώτη και …Γκόμεζ, 3-0 ο ΠΑΟΚ την Κηφισιά

Με ένα αναγκαστικό προπονητικό σχήμα που πολύ δύσκολα θα ξαναδούμε στην συνέχεια της Volleyleague ο ΠΑΟΚ δεν είχε πρόβλημα να νι,κήσει με χαρακτηριστική άνεση την ανέτοιμη Κηφισιά με 3-0 σετ (25-20, 25-22, 25-19) στην πρεμιέρα της Volleyleague.

Μπάλα βόλεϊ
    27/10/2017 • 18:16
    Ψάχνουν  νέο «Καλμαζίδη» στον ΠΑΟΚ μετά τον Ελγκέτα.
    26/10/2017 • 10:23

Ψάχνουν νέο «Καλμαζίδη» στον ΠΑΟΚ μετά τον Ελγκέτα

Σε αναζήτηση προπονητή που να γνωρίζει την ελληνική πραγματικότητα, να έχει ισχυρή προσωπικότητα, να έχει δείξει δείγματα άριστης διαχείρισης και αν είναι εύκολο να μην μιλάει και την ελληνική γλώσσα, βρίσκονται από την Τρίτη το πρωί στον ΠΑΟΚ.

Σήμα του ΠΑΟΚ
    23/10/2017 • 14:36
    ΠΑΟΚ
    01/10/2017 • 22:15

Η πρώτη "φιλική" κούπα της χρονιάς για τον ΠΑΟΚ

Την πρώτη κούπα της χρονιάς στη Σύρο πανηγύρισε ο ΠΑΟΚ παρά την ήττα του στην τρίτη και τελευταία ημέρα του διεθνούς τουρνουά βόλεϊ Νοτίου Αιγαίου που έγινε στην Ερμούπολη. Οι Θεσσαλονικείς ηττήθηκαν 3-1 σετ (25-16, 18-25, 25-23, 25-21) από την σερβική Βοϊβοντίνα αλλά με τις δύο καθαρές νίκες επί Εθνικού και Φοίνικα πήραν την πρώτη θέση με 6 βαθμούς.

Φοίνικας Σύρου-ΠΑΟΚ
    01/10/2017 • 09:12

Με "Πέλε" ο ΠΑΟΚ 3-1 τον Φοίνικα

Με τον κεντρικό Παναγιώτη Πελεκούδα να έχει νούμερα διαγωνίου (19π., 3 μπλοκ, 3 άσσοι) ο ΠΑΟΚ νίκησε 3-1 σετ (22-25, 25-17, 25-21, 25-18) τον Φοίνικα στο ντέρμπι της δεύτερης μέρας του διεθνούς τουρνουά που διοργανώνεται στη Σύρο.

ΠΑΟΚ-Εθνικός Πειραιώς
    29/09/2017 • 22:53

"Προπόνηση" χωρίς Γκόμεζ του ΠΑΟΚ με τον Εθνικό

Με υπεροπλία στο μπλοκ (13-6) και στο σέρβις (8-1 οι άσσοι) ο ΠΑΟΚ νίκησε άνετα τον Εθνικό Πειραιώς με 3-0 σετ (25-21, 25-08, 25-20) στον αγώνα της πρώτης ημέρας για το διεθνές τουρνουά Νοτίου Αιγαίου που γίνεται στην Ερμούπολη.

24/09/2017 • 00:03

Με ...λίγο Γκόμεζ και ...πολύ Σαφράνοβιτς, 3-1 ο ΠΑΟΚ

Με κορυφαίο τον περσινό MVP του πρωταθλήματος Αλεξάντερ Σαφράνοβιτς και με τον Γκόμεζ να προφυλάσσει τον ώμο του ο ΠΑΟΚ νίκησε 3-1 σετ την πρωταθλήτρια Σερβίας Βοϊβοντίνα στο PAOK Sports arena της Θεσσαλονίκης.

Οι παίκτες του ΠΑΟΚ
    20/09/2017 • 10:08

Με Βάλκιερς και Γκόμεζ και ελεύθερη είσοδο στον ΠΑΟΚ

Μετά από πέντε μήνες από την τελευταία παρουσία του ΠΑΟΚ, η οποία συνοδεύτηκε με την απονομή της κατάκτησης του τρίτου συνεχόμενου τίτλου, οι πρωταθλητές επιστρέφουν στο PAOK Sports Arena προκειμένου να υποδεχθούν σε δύο φιλικές αναμετρήσεις την OK Vojvodina από τη Σερβία.

ΠΑΟΚ
    15/09/2017 • 23:36

Με Τερζή και Σακόγλου 3-0 Ο ΠΑΟΚ

Με την ...συνταγη που πήρε πέρσι το πρωτάθλημα από τον Ολυμπιακό ξεκίνησε και την φετινή σεζόν ο ΠΑΟΚ. Ο πρωταθλητής στο πρώτο φιλικό ματς νίκησε στην Ακεξανδρούολη 3-0 σετ (25-23, 25-17, 25-16) τον Εθνικό με τον Ελγκέτα να στηρίζεται στους Τερζή, Σακόγλου και Κωνσταντινίδη.

08/11/2017 • 10:32