ΟλυμπιακόςΑΕΚΠαναθηναϊκόςΠΑΟΚΠανιώνιοςΞάνθηΠλατανιάςΑτρόμητοςΠΑΣ ΓιάννιναΑ.Ο. ΚέρκυραΠαναιτωλικόςΑστέρας ΤρίποληςΑΕΛΛεβαδειακόςΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΠαναθηναϊκός SuperfoodsΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΆρηςΗρακλήςΟΦΗBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
E-mail:
Αίντχόφεν
07/02/2018 • 22:21

Νίκη και ρεκόρ για την Αϊτνχόφεν! (video)

Η PSV χάρη στο γκολ του Λοσάνο επιβλήθηκε της Εξέλσιορ, φτάνοντας τις 22 σερί εντός έδρας νίκες στο πρωτάθλημα, επίδοση ρεκόρ για το σύλλογο από το Αϊντχόφεν.

Αϊντχόφεν
03/02/2018 • 23:43
Αϊντχόφεν, πανηγυρική
27/01/2018 • 23:06
Σε ένα εντυπωσιακό ματς, για τον πρώτο γύρο του Ολλανδικού πρωταθλήματος η PSV νίκησε 4-3 την Τβέντε
27/01/2018 • 08:00

Με ύφος υπεροχής Μπλάκμπερν, Αϊντχόφεν και Νις. Θεαματικό παιχνίδι στο Γουίγκαν (video)

Το κύπελλο Αγγλίας περνά σε ένα άλλο επίπεδο, πολύ πιο ανοιχτό σε στοιχεία που το έκανε δημοφιλή πέραν του θεαματικού, όπως για παράδειγμα το απρόβλεπτο. Προβάδισμα νίκης έχουν επίσης η Νις στη Γαλλία και η Αϊντχόφεν στην Ολλανδία

Αϊντχόφεν
21/01/2018 • 20:01
Αϊντχόφεν-Φίτεσε
23/12/2017 • 23:05

Δύσκολη νίκη για Αϊντχόφεν (video)

Η Αϊντχόφεν είναι η πρωταθλήτρια χειμώνα στην Ολλανδία επικρατώντας στο τελευταίο παιχνίδι για το 2017 της Φιτέσε με σκορ 2-1. Ήταν η 18η εντός έδρας νίκη σε ισάριθμα ματς για την ομάδα του Κοκού μέσα στο 2017.

Αϊντχόφεν
16/12/2017 • 23:41

Η Αιντχόφεν εύκολα 3-0 την Ντε Χάαγκ (video)

Η PSV Αιντχόφεν δεν αντιμετώπισε προβλήματ από την Ντε Χάαγκ στο Φίλπς Στάντιον και στο πλαίσιο της 17ης αγωνιστικής της Ερεντιβίζιε επικράτησε εύκολα κι άνετα με 3-0.

Η Αϊντχόφεν όποτε δεν βάζει πάνω από ένα γκολ στο Γκρόνιγκεν, βγαίνει χαμένη! Πέρυσι έμεινε στο 1-1
13/12/2017 • 07:11

Ρουτίνα τα γκολ στο Ρόττερνταμ. Με μεγαλύτερη αξία σε Μπριζ, Μόναχο (video)

Το παραγωγικό κομμάτι παρουσιάζει ενδιαφέρον προσφέροντας μάλλον ασφαλείς ιδέες στο σημερινό κουπόνι από τα παιχνίδια στο Ηνωμένο Βασίλειο, την Γερμανία, την Ολλανδία και τις διοργανώσεις κυπέλλου σε Ιταλία, Βέλγιο.

Άγιαξ, πανηγυρική
10/12/2017 • 20:37

Ο Άγιαξ είναι εδώ! (video)

Η παγωμένη, ακολουθώντας το χαμηλό βαρομετρικό του καιρού σητν Ολλανδία, PSV έλιωσε στην "Άμστερνταμ Αρένα" με τον Άγιαξ να θυμίζει ηφαίστειο που ξυπνά κάτω από την κλειστή οροφή, φτάνοντας στη νίκη με σκορ 3-0.

Αήττητη στις τρεις τελευταίες επισκέψεις της στο Άμστερνταμ είναι η Αϊντχόφεν. Ένα από τα πολλά κίνητρα του σημερινού ντέρμπι
10/12/2017 • 07:39
Σκόραρε ο Ντε Γιονγκ
03/12/2017 • 17:42

Δέκατη σερί νίκη για την PSV! (video)

Την 10η συνεχόμενη νίκη της στο πρωτάθλημα πέτυχε η PSV, αυτή τη φορά εντός έδρας με αντίπαλο τη Σπάρτα Ρότερνταμ και σκορ 1-0, σε αναμέτρηση για την 14η αγωνιστική του ολλανδικού πρωταθλήματος.

Φάση από το παιχνίδι της Αϊντχόφεν με την Εξέλσιορ
26/11/2017 • 18:03

Προελαύνει η Αϊντχόφεν (video)

Με την ένατη συνεχόμενη νίκη της στο πρωτάθλημα η ομάδα του Φιλίπ Κοκού παρέμεινε στην κορυφή της βαθμολογίας, επικρατώντας της Εξέλσιορ εκτός έδρας με 2-1.

Οι παίκτες της Αϊντχόφεν πανηγυρίζουν το γκολ που πέτυχαν στις καθυστερήσεις του αγώνα
19/11/2017 • 17:58

«Έκλεψε» τη νίκη η Αιντχόφεν (video)

Η Αιντχόφεν στάθηκε κάτι παραπάνω από τυχερή στο Μακ Παρκ και πήρε τη νίκη στο 93ο λεπτό από την Τσβόλε με «χρυσό» σκόρερ τον Ισιμάτ Μιρίν.

Αϊντχόφεν -Βίλεμ
30/09/2017 • 23:46

Παρέμεινε στην κορυφή η Αϊντχόφεν (video)

Με ένα ξέσπασμα στο δεύτερο ημίχρονο, η Αϊντχόφεν επιβλήθηκε με 4-0 της πρτελευταίας Βίλεμ στο «Φίλιπς Στάντιον» σε αγώνα για την 7η αγωνιστική και παρέμεινε στην κορυφή του ολλανδικού πρωταθλήματος.