ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΑ.Ο. ΚέρκυραΠλατανιάςΠαναθηναϊκός SuperfoodsΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+49 (911) 971 9190
Ακαδημίες χρυσάφι για την Γκρόιτερ Φιρτ
13/06/2018 • 20:42

Χρησιμοποιείς παίκτες από τις ακαδημίες;;; Πληρώνεσαι!

Η Γερμανική ποδοσφαιρική ομοσπονδία ανακοίνωσε ότι τα έσοδα για τις ομάδες που χρησιμοποίησαν παίκτες από τις ακαδημίες τους την φετινή σεζόν στις τρεις επαγγελματικές κατηγορίες, έφτασαν τα είκοσι εκατομμύρια Ευρώ!

Ο Μπάλαζ Μέγιερι
20/06/2016 • 20:39
26/04/2013 • 23:19

Δια πυρός και σιδήρου το Ανόβερο

Δια πυρός και σιδήρου πέρασε από το Φιρτ το Ανόβερο που επικράτησε της Γκρόιτερ με 3-2 με το νικητήριο γκολ να το σημειώνει ο Πίντο στο 87ο λεπτό της αναμέτρησης.

21/04/2013 • 20:31

Η Γκρόιτερ πήρε το ντέρμπι των Φράγκων

Η Γκρόιτερ Φιρτ διατήρησε την παράδοση που τη θέλει να περνάει ευχάριστα στην έδρα της Νυρεμβέργης (μια ήττα στα τελευταία επτά ματς), νίκησε με 1-0 το ντέρμπι των Φράγκων και στέρησε στη μισητή της αντίπαλο τη δυνατότητα να ελπίζει σε ευρωπαϊκή έξοδο. Η ίδια η Φιρτ εξακολουθεί να χρειάζεται πολλά θαύματα για να παραμείνει στην κατηγορία.

12/03/2013 • 10:24
24/02/2013 • 20:34

Αυλαία με ισοπαλία

Χωρίς νικητή και σκορ έληξε το παιχνίδι της Γκρόιτερ Φιρτ με τη Λεβερκούζεν, με το οποίο ολοκληρώθηκε το πρόγραμμα της 23ης αγωνιστικής της Μπουντεσλίγκα.

20/02/2013 • 21:18
02/11/2012 • 23:45

"Γκέλα" για την Άιντραχτ

Την ευκαιρία να μειώσει έστω και προσωρινά τη διαφορά της από την κορυφή της Μπουντεσλίγκα έχασε η Άιντραχτ.

15/09/2012 • 21:57

Σπατάλησε ένα ημίχρονο η Σάλκε

Με δύο γκολ στο δεύτερο μέρος, όπως και ο Ολυμπιακός, η Σάλκε νίκησε 2-0 τη νεοφώτιστη Γκρόιτερ Φιρτ εκτός έδρας για την 3η αγωνιστική της Σούπερ Λιγκ και πριν την αναμέτρησή της με τους "ερυθρόλευκους" στο Champions League.

31/08/2012 • 23:33

Μίνι έκπληξη στο Μάιντς

Τους πρώτους της βαθμούς στην Μπουντεσλίγκα πανηγύρισε η Γκροίτερ Φιρτ που επικράτησε με 1-0 της Μάιντς εκτός έδρας.

09/07/2012 • 16:28

Στην Γκρόιτερ Φιρτ ο Εντογιέ

Την ευκαιρία να αγωνιστεί στην Μπουντεσλίγκα θα έχει τη νέα περίοδο ο Ισά Εντογιέ, αφού θα φορέσει τη φανέλα της νεοφώτιστης στη μεγάλη κατηγορία της Γερμανίας Γκρόιτερ Φιρτ.

09/05/2018 • 16:07