Στη λήξη είχε... Μέλι (video)

Ο Νικολό Μέλι με φόλοου στην εκπνοή της παράτασης χάρισε στη Φενέρμπαχτσε σπουδαίο «διπλό» επί της ΤΣΣΚΑ στη Μόσχα.

ΤΣΣΚΑ - Φενέρ
    17/11/2017 • 22:08

Με φόλοου του Μέλι σε «νεκρό» χρόνο η Φενέρμπαχτσε νίκησε την ΤΣΣΚΑ στην παράταση (video)

Ο Νίκολο Μέλι ήταν ο πρωταγωνιστής στην νίκη της Φενέρμπαχτσε στην Μόσχα επί της ΤΣΣΚΑ με 95-93. Ο Ιταλός μετά από άστοχο σουτ του Γουναμέικερ, με φόλοου, έστειλε την μπάλα στο καλάθι της ΤΣΣΚΑ, δίνοντας την νίκη στην ομάδα του, ελάχιστα πριν ακουστεί η κόρνα λήξης της παράτασης.

17/11/2017 • 21:49

Το «τετράποντο» του Ροντρίγκεθ (video)

Ο Σέρχι Ροντρίγκεθ πέτυχε τρίποντο και φάουλ λίγο πριν το φινάλε της κανονικής διάρκειας στη Μόσχα, δίνοντας προσωρινά στην ΤΣΣΚΑ το προβάδισμα επί της Φενέρμπαχτσε.

Κάρφωμα Βέσελι
    17/11/2017 • 20:20

Ο Βέσελι πετάει! (video)

Ο Γιαν Βέσελι πραγματοποίησε ένα ιδιαίτερα εντυπωσιακό κάρφωμα στο παιχνίδι της Φενέρ κόντρα στην ΤΣΣΚΑ Μόσχας.

Ιτούδης και Ομπράντοβιτς.
    17/11/2017 • 08:48

Η κουμπαριά πάει στην άκρη...

Ο μαθητής “τιμωρεί” τον δάσκαλο για τα όσα καλά τον έμαθε. Αυτό συμβαίνει στην περίπτωση του Δημήτρη Ιτούδη με τον Ζέλικο Ομπράντοβιτς.

Εγχείρηση για Βέστερμαν

Ο Λίο Βέστερμαν υποβλήθηκε σε εγχείρηση στο ισχίο για να ξεπεράσει Τον τραυματισμό του και θα απουσιάσει αρκετό καιρό από τους αγώνες της ΤΣΣΚΑ.

Ο Νάντο Ντε Κολό
    04/11/2017 • 17:00

Ο Νάντο Ντε Κολό MVP της αγωνιστικής

Η ΤΣΣΚΑ «ίδρωσε» για να κερδίσει στην Μόσχα, την Ζάλγκιρις όμως είχε έναν φοβερό Νάντο Ντε Κολό στην σύνθεσή της. Ο Γάλλος γκαρντ ήταν αυτός που βοήθησε για να έρθει η νίκη με 94-91 και κατέκτησε τον τίτλο του πολυτιμότερου παίκτη της αγωνιστικής.

ΤΣΣΚΑ-Ζαλγκίρις
    03/11/2017 • 21:08
    27/10/2017 • 22:56
    Ο Νικ Καλάθης
    26/10/2017 • 06:06

Έπιασαν νωρίς τα ... κρύα (video)

Στην αφιλόξενη όπως αποδείχθηκε Ρωσία ο Παναθηναϊκός εμφανίστηκε για ακόμα ένα ευρωπαϊκό παιχνίδι κατώτερος των περιστάσεων και γνώρισε βαριά ήττα από την ΤΣΣΚΑ Μόσχας με σκορ 81-63.

Ο Δημήτρης Ιτούδης
    23/10/2017 • 19:57
    Ρεάλ-ΤΣΣΚΑ
    20/10/2017 • 00:06

Πύρρειος νίκη για Ρεάλ

Η Ρεάλ πήρε το ντέρμπι της 2ης αγωνιστικής της Ευρωλίγκας με 82-69 κόντρα στην ΤΣΣΚΑ Μόσχα στη Μαδρίτη, χάνοντας ωστόσο με τραυματισμούς τους Κούζμιτς και Ράντολφ.

Σέρχιο Ροντρίγκεθ
    19/10/2017 • 19:50

Ο Σέρχι επιστρέφει (video)

Ο Σέρχιο Ροντρίγκεθ επιστρέφει στη Μαδρίτη για να παίξει για πρώτη φορά αντίπαλος της Ρεάλ, με τη φανέλα της ΤΣΣΚΑ, με άπαντες να τον αποθεώνουν!