Ο Κέβιν Ταπόκο παίχτης του Άρη Λεμεσού πλέον
16/01/2018 • 16:40
Οχτάρα ο ΑΠΟΕΛ!
14/01/2018 • 20:37

Η ομάδα του Γιώργου Δώνη διέλυσε (8-0) τη Δόξα Κατωκοπιάς εκτός έδρας, σημειώνοντας την πέμπτη σερί της νίκη. Χατ-τρικ ο Εφραίμ.

ΑΕΚ Λάρνακας
13/01/2018 • 22:04

Μόνη πρώτη η ΑΕΚ

Με 4-1 επιβλήθηκε του Άρη Λεμεσού η ΑΕΚ Λάρνακας σε ματς της 20ης αγωνιστικής στην Κύπρο, μένοντας έτσι μόνη πρώτη στο βαθμολογικό πίνακα.

Απόλλων Λεμεσού
10/01/2018 • 23:05

Πλησιάζει την κορυφή ο Απόλλων

Νίκη με 2-0 στην Πάφο επί της ομώνυμης ομάδας πήρε ο Απόλλων Λεμεσού σε εξ αναβολής παιχνίδι για την 1η αγωνιστική του κυπριακού πρωταθλήματος, πλησιάζοντας ακόμα περισσότερο στην κορυφή.

Τη λύτρωσε ο Ντάρμπισιρ

Με γκολ του Ματ Ντάρμπισιρ στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων η Ομόνοια νίκησε 3-2 τον Ολυμπιακό στο μίνι ντέρμπι της Λευκωσίας.

Ο Λουκάς Βύντρα
      05/01/2018 • 21:45

Ο Πέτεφ επανέφερε τον Βύντρα

Μια ακόμη ευκαιρία θα έχει στην Ομόνοια ο Λουκάς Βύντρα. Ο νέος προπονητής της κυπριακής ομάδας, Ιβάιλο Πέτεφ, αποφάσισε να επαναφέρει στην ομάδα τον βετεράνο άσο, ο οποίος από το καλοκαίρι που τέθηκε εκτός πλάνου του Πάμπου Χριστοδούλου και αφού έψαξε για ομάδα και δεν βρήκε, προπονούνταν μόνος του στο «Ηλίας Πούλλος».

Ολυμπιακός-Παναιτωλικός, Ανδρούτσος, Κούσας
        04/01/2018 • 20:29

Στον Άρη Λεμεσσού ο Κούσας

Στην Κύπρο και τον Άρη Λεμεσού θα συνεχίσει την καριέρα του ο πρώην κεντρικός αμυντικός της ΑΕΛ, Γιώργος Κούσας.

Στον ΑΠΟΕΛ ο Πολιακόφ.
        04/01/2018 • 13:52

Πήρε Πολιακόφ ο ΑΠΟΕΛ

Ο Λευκορώσος διεθνής αμυντικός, Ντέινις Πολιακόφ, είναι το πρώτο απόκτημα του ΑΠΟΕΛ της χειμερινής μεταγραφικής περιόδου.

Οι παίκτες του ΑΠΟΕΛ
        20/12/2017 • 23:26

Εύκολα ο ΑΠΟΕΛ

Ο ΑΠΟΕΛ επικράτησε άνετα με 3-0 της Ανόρθωσης εκτός έδρας στο ντέρμπι και μείωσε στους 3 βαθμούς τη μεταξύ τους διαφορά τη στιγμή που έχει και δύο ματς λιγότερα από την «κυρία», αλλά και την πρωτοπόρο ΑΕΚ.

23/01/2018 • 15:46