Σκόραρε πάλι ο Γιαννιώτας

Μιχάλης Κατσαφάδος
12/10/2017 • 21:33
Ο Γιάννης Γιαννιώτας
Το 3ο του γκολ με την φανέλα της Βαγιαδολίδ και το 2ο στο πρωτάθλημα με την φανέλα της Βαγιαδολίδ, πέτυχε ο Γιαννιώτας.

Ο Έλληνας επιθετικός που αγωνίζεται στην ισπανική ομάδα που αγωνίζεται στην 2η κατηγορία της Ισπανίας με μορφή δανεισμού από τον Ολυμπιακό πέρασε ως αλλαγή στο 86΄στην εντός έδρας αναμέτρηση με την Αλκορκόν και στις καθυστερήσεις πέτυχε το τέταρτο γκολ στην ευρεία νίκη της ομάδας του με σκορ 4-0.

Μεσοβδόμαδα ο Γιάννης Γιαννιώτας είχε περάσει πάλι ως αλλαγή στο 74ο λεπτό στον αγώνα της Εθνικής με το Γιβραλτάρ και τέσσερα λεπτά αργότερα σκόραρε για το τελικό 4-0 της Ελλάδος.

Με τη νίκη της αυτή, η Βαγιαδολίδ βρίσκεται στην 3η θέση της βαθμολιογίας με 16 βαθμούς, έναν λιγότερο από Νουμάνθια και Σπόρτινγκ Χιχόν που οδηγούν την κούρσα.
13/12/2017 • 07:11

Ρουτίνα τα γκολ στο Ρόττερνταμ. Με μεγαλύτερη αξία σε Μπριζ, Μόναχο (video)

Το παραγωγικό κομμάτι παρουσιάζει ενδιαφέρον προσφέροντας μάλλον ασφαλείς ιδέες στο σημερινό κουπόνι από τα παιχνίδια στο Ηνωμένο Βασίλειο, την Γερμανία, την Ολλανδία και τις διοργανώσεις κυπέλλου σε Ιταλία, Βέλγιο.

13/12/2017 • 09:13