Οι παίκτες του ΠΑΣ Γιάννινα
26/10/2017 • 06:16

Έπιασε κορυφή ο ΠΑΣ Γιάννινα

Ο ΠΑΣ Γιάννινα νίκησε 3-0 τον Παναιγιάλειο εντός έδρας και αναρριχήθηκε στην πρώτη θέση του έβδομου ομίλου του κυπέλλου Ελλάδος.

Δύο στα δύο η Ξάνθη.
26/10/2017 • 06:15

Πέρασε από το Παγκρήτιο η Ξάνθη

Οι Θρακιώτες επικράτησαν του Εργοτέλη (25/10) με σκορ 2-4, ντούμπλαραν τις νίκες στο Κύπελλο και φορτσάρουν για πρόκριση στην επόμενη φάση.

Λεβαδειακός-Αιγινιακός
26/10/2017 • 06:14

Περίπατος για τον Λεβαδειακό

Δεν αντιμετώπισε ιδιαίτερα προβλήματα ο Λεβαδειακός κόντρα στον Αιγινιακό, τον οποίο συνέτριψε 5-0 στη Λιβαδειά, για τη δεύτερη αγωνιστική του δευτέρου ομίλου για το κύπελλο Ελλάδος.

Πρώτη νίκη για τον Παναιτωλικό.
26/10/2017 • 06:13
Λαμία-Καλλιθέα
26/10/2017 • 06:12

Έδωσε τη λύση ο Βάντερσον

Το γκολ του Βάντερσον στο 70' έδωσε τη νίκη 1-0 στη Λαμία κόντρα στην Καλλιθέα και διατήρησε τους γηπεδούχους στο “κυνήγι” της πρόκρισης στην επόμενη φάση του κυπέλλου Ελλάδος.

Η ΑΕΛ κέρδισε την Παναχαϊκή.
26/10/2017 • 06:11

Πήρε τα πάνω της η ΑΕΛ

Mετά την πρώτη νίκη στο πρωτάθλημα, η ΑΕΛ έκανε και το ίδιο και στον 8ο Όμιλο του Κυπέλλου, με εντός έδρας «περίπατο» επί της Παναχαϊκής (3-0).

ΑΟΚ-Σπάρτη
26/10/2017 • 06:09

Δε συνάντησε καμία δυσκολία ο ΑΟΚ

Ο ΑΟΚ είχε εύκολο έργο κόντρα στη Σπάρτη, την οποία συνέτριψε 6-1 στην Κέρκυρα, για τη δεύτερη αγωνιστική του τετάρτου ομίλου, στο κύπελλο Ελλάδος.

Πανηγυρισμοί για το γκολ του Γεσίλ.
26/10/2017 • 06:08

Πήρε το θρίλερ με Γεσίλ

Ο Πανιώνιος πήρε μεγάλη νίκη με 2-1 στις καθυστερήσεις στην έδρα του Άρη και έκανε βήμα πρόκρισης από τον 7ο Όμιλο του Κυπέλλου.

ΠΑΟΚ, πανηγυρική
26/10/2017 • 06:04
Οι παίκτες του Παναθηναϊκού
26/10/2017 • 06:02

Λύτρωση με τον Μολίνς

Ο Γκιγιέρμο Μολίνς λύτρωσε στις καθυστερήσεις τον Παναθηναϊκό, ο οποίος πέρασε νικηφόρα (2-1) από την Καρδίτσα και εξασφάλισε την πρόκριση στην επόμενη φάση του κυπέλλου Ελλάδος.

Οι παίκτες του Ολυμπιακού πανηγυρίζουν.
26/10/2017 • 06:01

Δύο στα δύο χωρίς κόπο

Ο Ολυμπιακός με πολλές αλλαγές στην σύνθεσή του δεν δυσκολεύτηκε να πάρει την δεύτερη νίκη του στον 5ο Όμιλο του Κυπέλλου, κερδίζοντας τον Αχαρναϊκό στη Νεάπολη με 3-0.

Παναιτωλικός, κόσμος
23/10/2017 • 23:48

Τα εισιτήρια για Πανσερραϊκό

Τον τρόπο διάθεσης και τις τιμές των εισιτηρίων για τον αγώνα Κυπέλλου με τον Πανσερραϊκό την ερχόμενη Τετάρτη, γνωστοποίησε ο Παναιτωλικός.

21/11/2017 • 12:30