ΦενέρμπαχτσεΟλυμπιακόςΤΣΣΚΑ ΜόσχαςΡεάλ ΜαδρίτηςΠαναθηναϊκός SuperfoodsΜπασκόνιαΜπαρτσελόναΜακάμπι FOXΑρμάνι ΜιλάνοΑναντολού ΕφέςΖαλγκίρις ΚάουναςΜπάμπεργκΕρυθρός ΑστέραςΧίμκιΟυνικάχα ΜάλαγαΒαλένθια
18/11/2017 • 12:48
Ο Άντιτς
17/11/2017 • 22:24

Το "ευχαριστώ" του Άντιτς (video)

Στην τρίτη περίοδο ο Πέρο Άντιτς άκουσε το όνομά του από τους φιλάθλους του Ολυμπιακού και τους ευχαρίστησε με τη σειρά του.

ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Φενέρμπαχτσε
17/11/2017 • 22:17

Στη λήξη είχε... Μέλι (video)

Ο Νικολό Μέλι με φόλοου στην εκπνοή της παράτασης χάρισε στη Φενέρμπαχτσε σπουδαίο «διπλό» επί της ΤΣΣΚΑ στη Μόσχα.

Τάπα Μιλουτίνοφ
17/11/2017 • 22:09
ΤΣΣΚΑ - Φενέρ
17/11/2017 • 22:08

Με φόλοου του Μέλι σε «νεκρό» χρόνο η Φενέρμπαχτσε νίκησε την ΤΣΣΚΑ στην παράταση (video)

Ο Νίκολο Μέλι ήταν ο πρωταγωνιστής στην νίκη της Φενέρμπαχτσε στην Μόσχα επί της ΤΣΣΚΑ με 95-93. Ο Ιταλός μετά από άστοχο σουτ του Γουναμέικερ, με φόλοου, έστειλε την μπάλα στο καλάθι της ΤΣΣΚΑ, δίνοντας την νίκη στην ομάδα του, ελάχιστα πριν ακουστεί η κόρνα λήξης της παράτασης.

17/11/2017 • 21:49

Το «τετράποντο» του Ροντρίγκεθ (video)

Ο Σέρχι Ροντρίγκεθ πέτυχε τρίποντο και φάουλ λίγο πριν το φινάλε της κανονικής διάρκειας στη Μόσχα, δίνοντας προσωρινά στην ΤΣΣΚΑ το προβάδισμα επί της Φενέρμπαχτσε.

Κάρφωμα Παπαπέτρου
17/11/2017 • 21:38

Ο Παπαπέτρου ίπταται! (video)

Ο Ιωάννης Παπαπέτρου πραγματοποίησε ένα εντυπωσιακό κάρφωμα κόντρα στον Ερυθρό Αστέρα, στη δεύτερη περίοδο της αναμέτρησης.

Κάρφωμα Μιλουτίνοφ
17/11/2017 • 21:16
Κάρφωμα Βέσελι
17/11/2017 • 20:20

Ο Βέσελι πετάει! (video)

Ο Γιαν Βέσελι πραγματοποίησε ένα ιδιαίτερα εντυπωσιακό κάρφωμα στο παιχνίδι της Φενέρ κόντρα στην ΤΣΣΚΑ Μόσχας.

Πέδρο Φεραντίθ και Φλορεντίνο Πέρεθ.
17/11/2017 • 12:16

Την έκανε “βασίλισσα”

Είναι ο άνθρωπος που ξεκίνησε το μύθο της Ρεάλ Μαδρίτης στο ευρωπαϊκό μπάσκετ με ένα σπουδαίο ρεκόρ στην... πλάτη του.

Άτυχος ο Γκάουντλοκ.
17/11/2017 • 11:57
Ρέκορντμαν στις ασίστ ο Γιόβιτς.
17/11/2017 • 11:10

Γιόβιτς και οι άλλοι

Παπαλουκάς, Διαμαντίδης, Σπανούλης, Σλούκας και Καλάθης. Ποιος από τους παραπάνω έχει δώσει περισσότερες ασίστ σε έναν αγώνα την Ευρωλίγκα και πόσο κοντά έφτασαν στο να σπάσουν το ρεκόρ του Γιόβιτς;